Drobečková navigace Hlavní stránka » cz » Aktuální informace

Aktuální informace

 
 
 • 04. 05. 2015
  ME týmů v klasických disciplínách - Rosmalen (NL)

  Sotva, co jsme stačili vstřebat výkony našich hráčů na uplynulém Mistrovství Evropy, je před námi další vrchol této sezony. Do holandského Rosmalenu se na tento víkend sjíždí nejlepší týmy Evropy v technických disciplínách.

   
 • 18. 03. 2015
  Ohlasy ke kvalifikaci ME ze zahraničí 2

  Praha - Hráči Chartres získali možnost účasti na Mistrovství Evropy umístěním na druhém místě na domácím šampionátu v minulé sezóně za vítězným Oissel.

   
 • 17. 03. 2015
  Ohlasy ke kvalifikaci ME ze zahraničí

  Hvězdný hráč tohoto víkendu Belgičan Eddy Leppens se zajímal, zda zahrál se svým týmem rekordní výkon. BC Vítkov Prague triumfoval v posledním zápase kvalifikačního Mistrovství Evropy týmů v klasických disciplínách po skvělých výsledcích: Eddy Leppens zahrál kádr 47/2 na jeden náběh, Marek Faus kádr 71/2 rovněž na jeden náběh a Wolfgang Zenkner jednoband na náběhů pět.

   
 • 15. 03. 2015
  BC Vítkov postupuje po skvělém výkonu - ME TD týmů

  Světový kulečník byl o tomto víkendu k vidění v pražském klubu BC Vítkov. Čtyři týmy se v klubu pana Vítka utkaly o postupové místa do finálového turnaje, který se bude konat v květnu v holandském Rosmalenu. Další dvě kvalifikační skupiny byly v německé Bochumi a holandském Doetinchemu.

   
 • 13. 03. 2015
  Kvalifikace ME týmů v technických disciplínách

  O víkendu 14. - 15. března se v klubu BC Vítkov Prague odehraje kvalifikační turnaj Mistrovství Evropy v technických disicplínách družstev.

   
 • 28. 02. 2015
  Adam Bača mistrem ČR ve volné hře na velkém stole

  Junior Adam Bača si o uplynulém víkendu připsal na své konto svůj první seniorský titul mistra České republiky. Klub BC Vítkov byl pořadatelem Mistrovství České republiky ve volné hře na velkém stole. Turnaje se zúčastnilo osm hráčů rozdělených do dvou skupin po čtyřech.

   
 • 19. 02. 2015
  Kvalifikace Mistrovství Evropy v našem klubu

  Evropská billiardová federace (CEB) určila jako jedno z kvalifikačních míst pro pořádání Mistrovství Evropy týmů v technických disciplínách náš klub BC Vítkov Prague.

   
 • 18. 02. 2015
  Mistrovství České republiky ve volné hře na velkém stole

  O posledním únorovém víkendu se v našem klubu odehraje Mistrovství České republiky ve volné hře na velkém stole

   
 • 18. 02. 2015
  BC Vítkov vítězem série - BC Vítkov Classic tour

  BC Vítkov ve složení Marek Faus a Adam Kozák potvrdili svoji skvělou výchozí pozici po prvním turnaji a s přehledem se stali vítězi série BC Vítkov Classic tour.

   
 • 13. 02. 2015
  BC Vítkov Classic tour

  Druhý turnaj série BC Vítkov Classic tour se odehraje v našem klubu o víkendu 13. - 15. února.

   
 
« 12345678910 »   4/10
Facebook Twitter Poslat email na info@bcvitkov.cz Mapa stránek Přidat do oblíbených