Drobečková navigace Hlavní stránka » cz » Aktuální informace

Aktuální informace

 
 
 • 14. 03. 2020
  Slavíme mistrovský titul

  Tajenka, kdo se stane letošním mistrem České republiky v soutěži čtyřčlenných družstev v trojbandu na závodním stole, se bohužel díky koronaviru rozluštila po telefonu díky neúčasti družstva Prostějova v posledním utkání soutěže proti našemu týmu. Avšak dle papírových předpokladů by se jednalo o jasnou záležitost, protože našemu týmu stačila výhra v jednom ze čtyř zápasů celého utkání. Povedlo se tak naplnit cíl sezony, kterým byl bezpochyby zisk mistrovského titulu. Na Žižkově jsme tak ukončili dlouhé čekání na zisk mistrovského titulu v soutěži družstev. Po zisku tří po sobě jdoucích titulů mezi lety 1992 až 1994 v technických disciplínách na malém stole nám dlouho titul proklouzával mezi prsty. Těsné prohry v klíčových utkáních a tedy mnoho druhých a třetích míst se povedlo zlomit až v této sezoně. Mistrovský titul se ale nerodil lehce.

   
 • 08. 02. 2020
  Galapředstavení Diona Nelina v Extralize trojbandu

  Třicet minut. Za tuto dobu dokáže Raymund Swertz zahrát v mistrovském zápase sérii 250-ti bodů v kádru 47/2. Srovnávat tempo hry v technických disciplínách a trojbandu je složité. Nicméně výkon dánského hráče Diona Nelina v nedělním utkání Extraligové soutěže v trojbandu byl dost podobný tomu, co dokáže Swertz předvádět v kádrech. Neuvěřitelná jistota skloubená s neuvěřitelným přehledem a rychlostí odehrávání jednotlivých strků. Ve druhém náběhu zahraná série 18-ti bodů diváky přítomné a celosvětové u svých televizí, notebooku, tabletů a telefonů úplně pohltila. Dion u nás předvedl svůj nejlepší možný um, jehož výsledkem byl výkon na 10 náběhů ! Nejlepší v historii na našem území. Bylo to zkrátka galapředstavení jednoho z největších talentů karambolového kulečníku historie.

   
 • 08. 02. 2020
  Dion Nelin v české Extralize trojbandu

  Třiačtyřicetiletá světová dvaadvacítka, nejlepší dánský hráč současnosti Dion Nelin se prvně ve své kariéře představí o tomto víkendu v barvách týmu BC Vítkov - Sokol Žižkov v české extraligové soutěží čtyřčlenných družstev v trojbandu. 

   
 • 11. 01. 2020
  Dick Jaspers zářil v české lize s průměrem 2,666

  Do České republiky jezdí rád a často. Vždyť poprvé u nás byl již v roce 1986. To se při výročí založení svazu odehrál v Brně pozvánkový turnaj v kádru 47/2. Tehdy mu bylo pouhých 20 let a nikdo z přítomných nemohl tušit, jak fenomenální kariéru má tento holandský hráč před sebou. Ve stejném roce se po zhlédnutí živého přenosu holandské národní TV z finálového zápasu World cupu, ve kterém triumfovala legenda našeho sportu sir Raymond Ceulemans, se definitivně rozhodl stát se profesionálem. Na přelomu let osmdesátiletých a devadesátiletých se stal absolutní jedničkou ve svém rodném Holandsku. Do dnešního dne získal 19. národních titulů. A z kraje let devadesátých přicházely první velké mezinárodní úspěchy a vypracoval se na jednoho z nejúspěšnějších hráčů poceulemansovské éře vůbec. Je znám pro svou neuvěřitelnou preciznost až strojovostí. Je absolutním profesionálem v přístupu ke sportovnímu výkonu. A ne na darmo v podstatě na každém turnaji podává nejlepší výkony z celého startovního pole. V poslední bundesligovém kole této sezony zahrál po 18. Výkon na průměr 5 a výše. V zápase zaznamenal sérii 20 bodů. Byla to již jeho dvacátá série přes 20. Takovými čísly se mnoho hráčů chlubit nemůže. Pěti násobný mistr Evropy, vítěz 25. turnajů světového poháru, mnohonásobný světový rekordman, čtyř násobný mistr světa, aktuální světová jednička nastupující prvně v historii v české extraligové soutěži - Dick Jaspers !

   
 • 11. 01. 2020
  Světová jednička Dick Jaspers na Žižkově

  Vážení fanoušci karambolového kulečníku,

  přijměte pozvání na událost sezony ! Aktuální světová jednička, čtyřnásobný mistr světa, pětinásobný mistr Evropy, vítěz pětadvaceti World cupů v trojbandu Holanďan Dick Jaspers nastoupí v barvách týmu BC Vítkov - Sokol Žižkov do utkání české extraligové soutěže.

   
 • 02. 11. 2019
  Eddy Leppens hvězdou druhého hracího víkendu

  Eddy Leppens byl zářící hvězdou naší extraligové soutěže v trojbandu.

  O uplynulém víkendu zahrál ze dvou zápasů skvostný průměr 1,860 ! Pomohl tak našemu týmu BC Vítkov - Sokol Žižkov zejména k důležité výhře nad Kladnem A.

   
 • 25. 10. 2019
  Eddy Leppens na Žižkově !

  Vicemistr světa v trojbandu Belgičan Eddy Leppens nastoupí o víkendu 2. - 3. listopadu prvně v české extraligové soutěží v trojbandu ! 

   
 • 02. 10. 2019
  Světová jednička Dick Jaspers hráčem týmu BC Vítkov - Sokol Žižkov

  Čtyřiapadesátiletý Holanďan Dick Jaspers, čtyřnásobný mistr světa, pětinásobný mistr Evropy, vítěz pětadvaceti World cupů a aktuální světová jednička odehraje za trojbandový tým BC Vítkov - Sokol Žižkov zápasy v české extralize !
  A to není vše ! Na soupisce tohoto týmu jsou také další fenomenální zahraniční hráči. Belgičan Eddy Leppens, vicemistr světa a mistr Belgie, a nejlepší dánský hráč Dion Nelin, taktéž vicemistr světa. Zmínění hráči posilní stálou sestavu ve složení Martin Boháč, Adam Bača, Adam Kozák, Marcel Dirn a Jan Vitouš

   
 • 07. 04. 2017
  DBC Bochum slaví premiérové vítězství

  Pouze tři vítěze v osmi ročnících mělo Mistrovství Evropy klubových týmů v technických disciplínách. Dva holandské Cubri - 1 titul, Etikon - 5 titulů a český BC Vítkov - 2 tituly.  Až 9. ročník, který se odehrál v Divadelním sále žižkovské sokolovny, přinesl vítěze nového. Německý tým DBC Bochum byl již několikrát na druhé příčce, ale až v Praze se hráčům německého týmu povedlo dosáhnout na vrchol. Na naprosto výkonnostně neuvěřitelně kvalitním šampionátu se z titulu radovali po finálové výhře nad francouzským týmem Ronchin v poměru 4:2.

   
 • 07. 04. 2017
  BC Vítkov pomýšlí na zlatý hattrick

  Potřetí v řadě stát se mistrem Evropy klubových týmů v technických disciplínách má o tomto víkendu šanci domácí družstvo BC Vítkov Prague. V sokolovně přažského Žižkova minulý rok domácí tým triumfoval po finálové výhře nad francouzským Chartres v poměru 4:2 a o stejný počin se domácí pokusí na stejném místě i letos. BC Vítkov je znovu hlavním favoritem na zisk titulu. Oproti minulým dvěma triumfům došlo k zásadní změně v sestavě týmu. Němce Wolfganga Zenknera nahradil Holanďan Dick Jaspers.

   
 
« 12345678910 »   1/10
Facebook Twitter Poslat email na info@bcvitkov.cz Mapa stránek Přidat do oblíbených